• مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی و سرمایه گذاری

  مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت و کارافرینی یکی از سریعترین راه های دریافت اقامت انگلستان میباشد. در صورتی که امتیازات لازم را بدست آورید در کمتر از ۶ ماه میتوانید به انگلستان مهاجرت کنید.
  برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ۰۰۴۴۲۰۳۲۸۶۰۵۰۹

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی و سرمایه گذاری

افراد متقاضی برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت یا خرید بیزینس آماده نیز می­توانند برای درخواست اقامت انگلستان اقدام کنند. اقامت اولیه بمدت ۳ سال و ۴ ماه اعتبار دارد. در مدت شما باید بیزینس خود را فعال نگه داشته و در شرکت خود مشغول به کار باشید. یکی از مزیت های این روش مدت زمان کوتاه تا ورود به انگلستان و دریافت اقامت میباشد. در کمتر از ۶ ماه میتوانید اقامت انگلستان را دربافت نمایید.

پس از سپری شدن اقامت اولیه، ویزای اقامت متقاضیان تمدید خواهد شد و بعد از از گذشت 5 سال، موفق به اخذ اقامت دائم در انگلستان می شوند.

در شرکت Bahar Gate LTD تمامی امور مربوط به اخذ ویزای اولیه، انتخاب برنامه تجارتی و مشاوره امور اقامتی جهت اخذ  اقامت دائم انگلستان را با استفاده از مجرب ترین تیم آشنا به امور مهاجرت کشور انگلستان انجام می­پذیرد. تمامی مراحل مهاجرتی تا دریافت اقامت توسط وکیل رسمی مهاجرت به انگلستان انجام میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ۰۰۴۴۲۰۳۲۸۶۰۵۰۹

UK-Immigration مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان

شرایط کلی مهاجرت به انگلستان :

 1. ارائه مدرک مالی معادل 200,000 پوند
 2. باید این مبلغ به مدت زمان 3 ماه در یکی از بانک های مورد تایید دولت انگلستان باشد. (بانک های پارسیان و پاسارگاد هستند مورد تایید دولت انگلستان است.)
 3. 200,000 پوند می تواند بصورت ارزی (و با نرخ مرجع) در حساب متقاضی نشان داده شود( که تقریباً نصف ارزش واقعی آن است)
 4. افراد متقاضی می­بایست یک برنامه تجاری Business Plan برای درخواست اقامت ارائه نماید.

برخی از مواردی که برای متقاضیان  سرمایه گذاری در کسب و کار در انگلستان امتیازات محسوب می­شود.

از جمله موارد مهمی که افسران مصاحبه کننده برای قبولی متقاضی در نظر می گیرند (اثبات کار آفرینی) به شرح زیر می­باشد:

 • مدارکی که شخص متقاضی ارائه کرده است.
 • معتبر بودن منبع مالی اشاره شده
 • معتبر بودن و امکان پذیر بودن برنامه­های تجاری (بیزینس پلان) متقاضیان و تحقیقات بازاریابی ایشان، در چارپوب آن بخشی از فضای کسب و کار که برای فعالیت انتخاب کرده اند
 • تجربه آموزشی و کسب و کار قبلی متقاضی (یا فقدان آن)
 • تاریخچه مهاجرت و فعالیت های قبلی متقاضی در انگلستان

و هر گونه اطلاعات مربوطه دیگر توسط افسر مهاجرت بررسی می­شود و مشخص می­کند که آیا شخص متقاضی به واقع کارآفرین است یا خیر.

کسب امتیازهای لازم برای مهاجرت به انگلستان :

متقاضی می بایست در مجموع حداقل 95 امتیاز برای گرفتن ویزا کسب نماید. گرفتن این امتیازها به روش های ذیل امکان پذیر خواهد بود:

مدارک مالی

با مهیا کردن موارد زیر می­توان 75  امتیاز کسب کرد :

 • در اختیار داشتن مدرک مالی 200,000 پوند (25 امتیاز)
 • مدارکی دال بر اینکه مبلغ موردنظر در یک یا چند موسسه مالی باشد (حداکثر امتیاز 25)
 • مدارکی که نشان دهد آن مبالغ در بریتانیا قابل برداشت باشد (حداکثر امتیاز 25)

این منابع (تسهیلات) مالی باید وارد کسب و کار متقاضی شود، نه اینکه مستقیماً در حسابی به اسم او باشد مگر اینکه شواهد کافی مبنی بر ارتباط متقاضی با کسب و کار مذکور موجود باشد.

برای درخواست هایی که در داخل انگلستان داده می شود، مبالغی که قرار است در کسب و کاری سرمایه گذاری شود  نیز باید همچنین در داخل انگلستان باشد.

تامین منبع مالی 200,000 پوند

مبلغ 200 هزار پوندی مورد نظر جهت ویزای کار آفرینی که  فرد متقاضی باید داشته باشد را می­تواند به کمک شخص ثالث دیگری نیز تامین کند، که شامل افراد زیر می­باشد:

برای درخواست ویزا یا اقامت تحت روش کارآفرینی در انگلستان نیازی نیست که متقاضی 200 هزار پوند را شخصاً داشته باشد. او می تواند برای تامین منبع مالی از شخص ثالثی کمک بگیرد. این اشخاص ثالث شامل موارد ذیل هستند:

 • اعضای خانواده (در انگلستان یا خارج از کشور)
 • سرمایه گذار دیگر (در انگلستان و یا خارج از کشور)
 • شرکتهای دیگر (در انگلستان و یا خارج از کشور)

این نکته نیز قابل ذکر است که منبع مالی شخص ثالث تنها برای تامین آن 200 هزار پوند جهت کسب و کار امکان پذیر است و متقاضی تحت هیچ عنوان نمی­تواند از شخص ثالث برای نشان دادن قدرت تامین معاش  استفاده کند و 10 امتیاز مربوطه را کسب نخواهد کرد.

تامین معاش

این بخش که به آن 10 امتیاز تعلق می­گیرد، منوط به داشتن مدرک لازم که نشان دهنده موجودی کافی برای تامین معاش فرد متقاضی و افراد تحت تکفل در مدت اقامت می­باشد. که این مدارکی که باید فراهم کنند شامل مقدار مشخصی وجه نقد است که برای حداقل سه ماه قبل از درخواست اقامت در بانک داشته باشند. (اقامت یا تمدید ویزا)

مدرکی که دال بر دسترسی به مقدار وجه باشد نیز اهمیت دارد که شامل:

 1. 3310 پوند در صورتی که متقاضی در خواست خود را خارج از بریتانیا انجام دهد.
 2. 945 پوند در صورتی که شخص متقاضی در خواست خود را مبنی بر تمدید ویزای فعلی و یا درخواست اقامت داخل کشور بریتانیا انجام دهد.
 3. 1890 پوند برای هر عضو خانواده در صورتی که متقاضی اصلی کمتر از 12 ماه در انگلستان بوده است.
 4. 630 پوند برای هر عضو خانواده در صورتی که متقاضی و اعضای خانواده مقیم انگلستان باشند و متقاضی  اصلی بیش از 12 ماه در انگلستان بوده است.

علاوه بر مواردی که در بالا اشاره شد، شخص متقاضی باید 200,000 پوند جهت سرمایه گذاری در کسب و کار باید در اختیار داشته باشد.

زبان انگلیسی

برای کار آفرینی در انگلستان، متقاضیان باید مدارکی ارائه نمایند که نشان دهد آنها قابلیت صحبت کردن، ارتباط برقرار کردن، و فهمیدن زبان انگلیسی را تا سطح معینی دارند. این شرط و التزام با یکی از دو روش زیر انجام میگیرد:

 • شهروند یکی از کشورهای انگلیسی زبان باشد (مانند امریکا، استرالیا، کانادا و …)
 • قبولی در آزمون زبان انگلیسی سطح B1 (برابر با نمره آیلتس 4)

با داشتن شرایط فوق 10امتیاز  به متقاضی داده خواهد شد.

UK-Immigration مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان

مدت زمان اعتبار ویزای کارآفرینی انگلستان و  دریافت اقامت و شهروندی:

پس از صدور ویزای کارآفرینی انگلستان که به مدت ۳ سال و ۴ ماه اعتبار خواهد  داشت ،مجددا بعد از 2 سال این ویزا تمدید می­شود و در نهایت بعد از سپری شدن 5 سال متوالی فرد متقاضی می­تواند جهت اقامت دائم اقدام کند.

درخواست تمدید ویزای کارآفرینی انگلستان

به اینصورت انجام می­پذیرد که اگر مهاجر کارآفرین در انگلستان با گذراندن ۳ سال اقامت شرایط لازم را برای اقامت دائمی نداشته باشد نیاز است که درخواست او برای کامل کردن ۵ سال اقامت در بریتانیا، دو سال دیگر  تمدید شود.

این افراد برای داشتن شرایط لازم باید 75 امتیاز را با روشهای زیر کسب نمایند:

 • ارائه مدارکی به مبلغ 200 هزار پوند که نشان دهنده سرمایه گذاری شخص متقاضی و یا شخص ثالث که از طرف او بصورت مستقیم در یک یا چند کسب و کار در انگلستان صورت گرفته باشد. (20 امتیاز)
 • ارائه مدارکی که شخص متقاضی که کسب و کاری را راه اندازی نموده و در آن کسب و کار مدیر می­باشد مالیاتش را پرداخت کرده است.(20 امتیاز) )اگر شخص متقاضی آخرین اقامت / ویزا خود را تحت ردیف شماره ۱ (کارآفرین) گرفته باشد باید طی زمان شش ماه از اعطای ویزای اولیه این شرایط را فراهم کند.
 • جهت تمدید اقامت ارائه مدارکی که نشان دهد که شخص متقاضی در کسب و کاری که راه اندازی کرده است فعالیت می­کند.(حداکثر 15 امتیاز).
 • ارائه مدارکی که نشان دهد فرد متقاضی با راه اندازی کسب و کار توانسته دو موقعیت شغلی تمام وقت حداقل به مدت 12 ماه برای افرادی که شهروندان انگلستانیی ایجاد کند.(20 امتیاز)

شخص متقاضی در صورتی که بتواند همه مدارک مربوطه در بخشهای بالا را فراهم نماید می تواند 75 امتیاز را کسب کند.

نکات قابل توجه دیگر اینست که :

 1. کارآفرین نیازی به فراهم آوردن مدارک زبان انگلیسی برای تمدید ویزا ندارد.
 2. مدت زمان مجاز برای سپری کردن در خارج از انگلستان حداکثر به مدت 180 روز می­باشد که با این شرایط حق خود برای درخواست اقامت دائم بعد از ۳ سال یا ۵ سال از دست نمی­دهد.

اجازه کار

شخص متقاضی تنها اجازه کار در زمینه ای را دارد که در آن سرمایه گذاری کرده است. اما وابستگان آنها می توانند در شغلهای دیگری فعالیت داشته باشند. البته در زمینه ­های شغلی که به عنوان پزشکان کارآموز یا دندانپزشک یا ورزشکاران حرفه ای و یا مربیان ورزشی نمی­توانند فعالیت داشته باشند.

تیم کارآفرینی

اشخاص متقاضی می توانند یک تیم کارآفرینی دو نفره را تشکیل داده که هر دو باید در آزمون زبان قبول شوند و همچنین شرایط و الزامات تامین معاش در انگلستان را داشته باشند. . آنها می توانند در یک زمان برای ویزا کارآفرینی با سطح برابر بودجه اقدام نمایند.یعنی هر یک باید دسترسی برابر به صندوق های سرمایه گذاری داشته باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های : WhatsApp : +447494013435 تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

UK-Immigration مهاجرت به انگلستان

اقامت اروپا – پاسپورت اروپایی – پاسپورت ارزان قیمت