اقامت پرتغال

کشور پرتغال در اکتبر 2012 ، مجوز اقامت طلایی خود را برای سرمایه گذاران معرفی نمود. اقامت پرتغال تمام مزایای ویزای شینگن را دارد به دارنده ویزا امکان می دهد تا با آزادی به ۲۶ کشور عضو شینگن در اروپا برود. دارندگان ویزای طلایی به مجوز اقامت نیز دسترسی خواهند داشت و همچنین حق شهروندی و پاسپورت پرتغال را با احتساب دوره های ماندن در این کشور ( ۷ روز در سال ) پس از ۶ سال اقامت پرتغال کسب خواهند کرد.

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری به شما این امکان را میدهد که بدون نیاز به دانش زبان و سختگیری هایی که کشور های دیگر از جمله اجبار در سپری کردن ۱۸۳ روز در سال و پرداخت مالیات اقامت دائم خود را دریافت نمایید.

با توجه به برنامه های موجود در اروپا میتوان گفت اقامت پرتغال بهترین گزینه موجود در اروپا میباشد. برای دریافت اقامت پرتغال با ما تماس بگیرید.

Portugalbg-495x400 مهاجرت به پرتغال

اقامت پرتغال

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری

برنامه ویزای طلایی پرتغال ( اقامت پرتغال ) اقامت 6 ساله را مبتنی بر سرمایه گذاری برای اتباع غیر اتحادیه اروپا به ارمغان می آورد. پرتغال اقامت و شهروندی را به متقاضیان ارائه می دهد.

تنها ۷ روز در سال نیاز به اقامت در پرتغال می باشد.این برنامه به شما اجازه میدهد تا آزادانه  و بدون ویزا به ۲۸ کشور منطقه شینگن سفر کنید.

برنامه اقامت و شهروندی که کشور پرتغال از طریق سرمایه گذاری ارائه میدهد برای گسترش اقتصاد ملی این کشور می باشد. مانند دیگر کشورها از جمله:مالتا (برنامه سرمایه گذاری شخصی)، قبرس (شهروندی توسط سرمایه گذاری) و اسپانیا (ویزای طلایی).

این نوع سرمایه گذاری در ایالات متحده به عنوان EB5 (اخذ ویزا از طریق سرمایه گذاری) تایید شده است اما کشور کانادا هم از این نوع سرمایه گذاری برای اقامت دادن استفاده می نماید.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با 22394398-021 تماس بگیرید.

بهترین پروژهای موجود را از ما بخواهید. شرکت ما با حضور فعال در زمینه سرمایه گذاری در پرتغال میتواند شما را یاری دهد.

در حال حاضر پروژه Hotel Se Catedral با ۳۸ سهم ۳۵۰.۰۰۰ یورویی با سود ۴درصد سالیانه موجود میاشد.

مزایای اقامت پرتغال ( ویزای طلایی پرتغال )

 • زمان رسیدگی توسط دولت ۳۰ روز می باشد( پس از تکمیل و ارائه پرونده به دولت) .
 • هر درخواست کننده / همسر وی و وابستگان وی حق دارند که در پرتغال کار و اقامت داشته باشند و آزادانه به مناطق شینگنن سفر کنند.
 • در مورد ملیت محدودیتی وجود ندارد ( تمام ملیتها می توانند درخواست دهند در صورتیکه جزو اتحادیه اروپا نباشند.
 • این کشور، کیفتی بالا از زندگی را ارائه می دهد. از جمله، تجارت مدرن، امکانات پزشکی، خرید، خدمات زیبایی، امکانات ورزشی، رویدادهای فرهنگی و آب و هوای گرم.
 • محدودیتی برای سن، حداقل تحصیلات مورد نیاز، تجربه در زمینه مدیریت یا تجارت، میزان ثروت خالص یا منبع تامین بودجه وجود ندارد.
  مصاحبه ندارد.
 • مالیات بر درآمد جهانی وجود ندارد.
 • التزام دانستن زبان وجود ندارد ( اگرچه دانستن زبان پرتغالی در حد پایه برای گرفتن حق شهروندی لازم می باشد) .
 • التزام داشتن اقامت حداقل است ( یک هفته در سال).
 • درخواست کنندگان می توانند پس از ۶ سال برای گرفتن حق شهروندی اقدام نمایند.
 • افتتاح حساب بانکی در اروپا