فرصتی مناسب برای آموزش زبان آلمانی

شرکت ما با توجه به نیازی افرادی که خواستار مهاجرت به کشور آلمان یا کشورهای آلمانی زبان هستند آموزش زبان آلمانی را آغاز نموده است وبا استفاده از کادری مجرب و اساتید بومی که سابقه ی تدریس در موسسات با سابقه را دارند تلاش دارد تا سطح عمومی زبان اموزان را ارتقا بخشد .کتاب مورد استفاده ی ما کتاب Studio d است .این کتاب بر اساس استاندارد های روز دنیا گرداوری شده است و در کشور آلمان و قاره ی اروپا یکی از کتاب های مورد استفاده میباشد همچنین امتحان سفارت المان در ایران در سطح A1 با توجه به همین کتاب است. و از موارد مثبت دیگر این کتاب میتوان به تمرکز بر مکالمات روزمره در کشور المان نگاهی کلی، به قواعد دستوری زبان المانی، آشنایی با بخشی از قوانین مهم در المان و … ،اشاره نموده، لازم به ذکر است که مشاوران بین الملل پارس تاکان با توجه به نیاز و نوع مهاجرت شما مهاجرین محترم برنامه های ویژه ایی برای شما مهاجران و زبان آموزان محترم دارد . از جمله کلاس آشنایی با قوانین و اصطلاحات تجاری در کشور المان ،وسیع تر شدن دامنه ی لغات. تمرین مکالمه های روزمره در بخشهای فرودگاه .ایستگاههای قطار. مراجعه به پزشک و …

کلاس های ما از سه طریق در اختیار شما مهاجران و زبان آموزان محترم قرار میگیرد:
– برگذاری کلاس در ساختمان شرکت
– منزل متقاضیان
– از طریق اینترنت.

امکان ویژه ایی که ما برای زبان آموزان خود فراهم کرده ایم آن است که در صورت تمایل کلاس های ما به صورت هم زمان از طریق اینترنت انجام میشود با توجه به مشکلاتی همچون ترافیک در کلان شهرها بعد مسافت و… ، ما به زبان آموزان خود این امکان را میدهیم که با استفاده از اینترنت به صورت همزمان با اساتید ما در ارتباط باشند و کلاسهای خود را در محل کار یا منزل خود از طریق اینترنت انجام دهند و با توجه به کم هزینه و فراگیر بودن اینترنت هم وطنان ما در شهرستان ها و حتی در خارج از ایران نیز امکان آموزش زبان المانی را از این طریق دارند و اساتید ما حتی پس از مهاجرت به کشور آلمان در کنار شما میباشند و آماده ی پاسخ گویی شبانه روزی به شما هستند.

هدف ما همواره جلب اطمينان خاطر و رضايت زبان آموزان را مد نظر داشته، این شرکت به موازات ايجاد امنيت و رفاه شغلی برای اساتید و کارکنان ارائه خدمات برتر آموزشی را همواره خط مشی خود قرار داده است .که فراگیری زبان آلمانی برای شما مهاجران و زبان آموزان محترم سریع ،آسان و کاربردی و با نشاط همراه باشد.

دوره های فشرده

زبان آلمانی را در دوره های مبتدی و پیشرفته زبان آلمانی به صورت خصوصی، سیستماتیک و سریع بیاموزید.

مجموع کل ساعات برای هر سطح ساعات درسی در هفته طول دوره سطوح
90 جلسه درسی 3 جلسه در هفته جلسه ای 10 هفته A1
72 جلسه درسی 3 جلسه در هفته جلسه ای 6 هفته A2
 72 جلسه درسی 3 جلسه در هفته جلسه ای 6 هفته B1
72 جلسه درسی 3 جلسه در هفته جلسه ای 6 هفته B2
german-pronunciation-1210x423 آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های : WhatsApp : +447494013435 تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

german-pronunciation-1210x423 آموزش زبان آلمانی

اقامت اروپا – پاسپورت اروپایی – پاسپورت ارزان قیمت