مهاجرت به اروپا

شرکت ما سریع‌ترین و راحت‌ترین روش برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپایی برای شما و خانواده شما معرفی می‌کند. در سالهای اخیر بعضی از کشورهای دنیا در ازای انجام نوعی از سرمایه گذاری، اقامت خود را به متقاضیان اعطا می‌کنند. با برسی کلیه برنامه‌های مهاجرتی موجود، ما در اینجا جذاب‌ترین، جدید‌ترین و سریع‌ترین برنامه مهاجرتی حال حاضر را به شما معرفی می‌کنیم.

یکی از راه هایی که مهاجرت به اروپا ثبت شرکت میباشد. با ثبت شرکت در یکی از کشورهای اروپایی می توانید برای خود و خانواده درخواست اقامت دهید. شرایط کشورهای مختلف اروپایی را میتوانید در وب سایت ما مشاهده نمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به اروپا با مشاورین ما تماس بگیرید. ۰۰۴۴۲۰۳۲۸۶۰۵۰۹ – ۰۰۱۶۴۶۴۸۰۰۰۴۱

Immigration-Services_2-495x400 مهاجرت به اروپا

مهاجرت به اروپا

مهاجرت به اروپا کشور آلمان

آلمان بزرگترین اقتصاد اروپا و جایگاه چهارم تولید ناخالص داخلی (نرخ تبدیل ارز)و پنجمین تولید ناخالص داخلی (برابری قدرت خرید) را در جهان دارد. جایگاه اقتصادی این کشور در جهان بعد از انقلاب صنعتی و همزمان با تشکیل آن مطرح شد و تا به امروز از آن به عنوان یک کشور پیشرو و نوآور و همچنین سرمایه گذار در پروژه های تحقیقاتی اسم برده می شود.

در سال ۲۰۱۲، این کشور سومین صادر کننده جهان (۱٫۴۹۲ تریلیون دلار) و سومین وارد کننده جهان (۱٫۲۷۶ تریلیون دلار) بوده است. آلمان از نظر محبوبیت، در صدر ۴۹ کشور پیشرفته دنیا قرار دارد . این قضاوت در مقایسه با سایر کشورها از نظر دولتی، فرهنگی، مردم، آموزش‌، گردشگری، سرمایه‌گذاری و مهاجرپذیری انجام شده است.

Immigration-Services_2-495x400 مهاجرت به اروپا

ثبت شرکت در آلمان

مهاجرت به اروپا کشور ایتالیا

کشور رودهای خروشان و خیابان های تاریخی با غارها و کلیساهای قدیمی و مردم خونگرم، هر سال ایرانی های زیادی را ترغیب می کند تا برای اقامت به سمت این کشور پرواز کنند. این کشور برای مهاجران، یکی از بهترین‌هاست. جمعیت مهاجران حدود ۶ درصد از کل جمعیت ایتالیاست. نیازی به گفتن نیست که خارجی‌ها برای شکل دادن رابطه و دوستی با مردم محلی اصلا دشواری نخواهند داشت.

در ایتالیا چیزهای زیادی وجود دارند که باید اصلاح شوند تا این کشور تبدیل به کشوری کامل شود؛ اما چند موردی که در ایتالیا دوست نداریم نمی‌تواند این کشور را از فهرست بهترین کشور برای زندگی حذف کند. 30 هزار نفر ایرانی در ایتالیا زندگی می کنند. این آمار منابع رسمی کشور ایتالیاست که طبق آن بیشتر از 14 هزار و 400 نفر در رم و شهرهای جنوبی و 15 هزار و 600 نفر ایرانی هم در میلان و شهرهای شمالی ایتالیا ساکن هستند.

Immigration-Services_2-495x400 مهاجرت به اروپا

مهاجرت به ایتالیا

مهاجرت به اروپا کشور اسلواکی

کشور اسلواکی درمیان پنج کشور نخست اتحادیه اروپا قرار دارد که مردم آن حداقل به دو زبان تسلط دارند و اکثریت جوانان آن دارای تحصیلات دانشگاهی و مسلط به زبان انگلیسی هستند. کشور اسلواکی دارای رتبۀ سومین کشور در زمینه سرعت دسترسی به اینترنت در جهان است و همچنین  نرخ بهره بانکی در آن کمترین نرخ بهره بانکی در دنیاست. هزینه زندگی در کشور اسلواکی بسیار پایین است.

میانگین اجاره یک سوییت چهل متری در زوریخ واقع در کشور سوییس معادل ماهیانه هزار یورو میباشد ولیکن اجاره یک سوییت چهل متری در براتیسلاوا تقریبا سیصد و پنجاه یورو میباشد. در صورتی که مایل به اخذ اقامت اروپا (شینگن) هستید یکی از بهترین راههای دریافت اقامت کشورهای اروپایی بر اساس ثبت شرکت در اسلواکی است. با دریافت اقامت اروپا از طریق اسلواکی از مزایای شهروند درجه یک اسلواکی  و اتحادیه اروپا برخوردار خواهید بود و می‌توانید در کل کشورهای اتحادیه اروپا (شینگن) سفر نمایید و یا به کار، تحصیل و زندگی بپردازید.

Immigration-Services_2-495x400 مهاجرت به اروپا

ثبت شرکت در اسلواکی

مهاجرت به اروپا کشور مجارستان

جمهوری مجارستان کشوری در اروپای مرکزی است. این کشور یکی از ۱۵ مقصد برتر گردشگری در جهان است. این کشور، کشوری کوچک با جمعیتی کم می باشد. این کشور عضو شینگن است که بدین وسیله به دارندگان ویزای شینگن امکان می دهد تا بین 26 کشور عضو ( اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، جزیره مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوانی، اسپانیا، سوئد و سوئیس) آن آزادانه در سفر باشند.

این كشور زمستانهای سردی داشته و تابستانها، درجه حرارت دشتهای مركزی، افزایش شدیدی دارد. معادن بوكسیت بسیار غنی در این كشور، شناسایی شده و به بهربرداری رسیده است. نیمی از صادرات مجارستان را ماشین آلات كشاورزی ، ابزار مهندسی و غلات و ماشینهای صنعتی تشكیل می دهند. هزینه های زندگی در مجارستان 9.62% از هزینه های زندگی در ایران بالاتر است

Immigration-Services_2-495x400 مهاجرت به اروپا

ثبت شرکت در مجارستان