برنامه سرمایه گذاری فدرال

برنامه سرمایه گذاری فدرال در جستجوی جذب مدیران و تجار با تجربه‌ برای سرمایه گذاری به میزان ۸۰۰،۰۰۰ دلار در اقتصاد كانادا می‌باشد. سرمایه گذاران باید دارای شرایط زیر باشند :

  • حداقل دو سال در پنج سال گذشته تجربه تجاری به معنای مدیریت و مالكیت یك تجارت قابل قبول كه و یا مدیریت ۵ کارمند زیر دست در یك تجارت.
  • حداقل ثروت خالص ۱،۶۰۰،۰۰۰  دلار كانادا كه به صورت قانونی به دست آمده باشد.
  • انجام یك سرمایه گذاری  ۸۰۰،۰۰۰  دلار كانادا (امکان تامین این مبلغ به صورت وام نیز وجود دارد.)

به علاوه شما باید حداقل ۳۵  امتیاز بر طبق  ۵  فاكتور انتخابی در سیستم امتیازی سرمایه گذاری باشید  ۵  فاكتور عبارتند از

معیار گزینش امتیازات
تحصیلات حداکثر ۲۵ امتیاز
تجربه مدیریتی حداکثر ۳۵ امتیاز
سن حداکثر ۱۰ امتیاز
دانش زبان انگلیسی و/یا فرانسه حداکثر ۲۴ امتیاز
قابلیت انطباق حداکثر ۶ امتیاز
مجموع حداکثر ۱۰۰ امتیاز
امتیاز قبولی ۳۵ امتیاز

علاوه بر شرایط فوق درخواست كنندگانی که انتخاب میشوند باید نشان دهند كه دارای تمكن مالی اقامتی كافی برای پشتیبانی از خود و خانواده شان پس از رسیدن به كانادا هستند. درخواست كنندگان و خانواده شان همچنین باید آزمایشات سلامت پزشكی و امنیتی را به عنوان بخشی از پروسه درخواست مهاجرت كانادا از سر بگذرانند. در هنگام سرمایه گذاری تحت این برنامه، شما می‌توانید یكی از دو گزینه زیر را انتخاب كنید:

  • سرمایه گذاری ۸۰۰،۰۰۰ دلار كانادا از وجوه و سرمایه‌های شخصی خودتان: شما می‌توانید یك سرمایه گذاری ۸۰۰،۰۰۰ دلار كانادا را با وجه خود با دولت كانادا داشته باشید. این وجه به طور كامل پس از حدود ۵  سال و دو ماه پس از پرداخت، به شما باز گرداننده خواهد شد.
  • پرداخت هزینه مالی حدود ۱۸۰،۰۰۰ دلار كانادا: شما می‌توانید یك پرداخت یكباره مالی حدود  ۱۸۰،۰۰۰  دلار كانادا را به یك نهاد مالی مورد تائید دولت كانادا داشته باشید. این هزینه به شما باز گردانده نمی‌شود. در این حالت، نهاد مالی مورد نظر از طرف شما سرمایه گذاری را با استفاده از وجوه خودشان انجام می‌دهند. درخواست كنندگانی كه تمایل به اقامت در مونترال یا شهر دیگری در استان كبك دارند در بخش گزینش كبك قرار می‌گیرند.
canadian-flag-1030x517 برنامه سرمایه گذاری فدرال

برنامه سرمایه گذاری فدرال

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های : WhatsApp : +447494013435 تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

canadian-flag-1030x517 برنامه سرمایه گذاری فدرال

اقامت اروپا – پاسپورت اروپایی – پاسپورت ارزان قیمت