برنامه كارآفرینی فدرال

برنامه كارآفرینی در جستجوی جذب مدیران و تجار با تجربه ای است كه خودشان به صورت فعال تجارتی را در كانادا مدیریت كنند كه به اقتصاد كمك ‌كند و مشاغلی را ایجاد نماید. كارآفرینان باید دارای شرایط زیر باشند:

  • حداقل دو سال در پنج سال گذشته تجربه تجاری به معنای مدیریت و مالكیت یك تجارت قابل قبول.
  • حداقل ثروت خالص ۳۰۰،۰۰۰ دلار كانادا كه به صورت قانونی به دست آمده باشد.
  • برآوردن و برداشتن شرط کارآفرینی به معنای ایجاد شغل پس از ورود به کانادا

به علاوه شما باید حداقل ۳۵ امتیاز را با توجه به ۵ فاكتور گزینش در درجه بندی امتیازات كارآفرینی كسب كنید. پنج فاكتور گزینش عبارتند از:

معیار گزینش امتیازات
تحصیلات حداکثر ۲۵ امتیاز
تجربه مدیریتی حداکثر ۳۵ امتیاز
سن حداکثر ۱۰ امتیاز
دانش زبان انگلیسی و/یا فرانسه حداکثر ۲۴ امتیاز
قابلیت انطباق حداکثر ۶ امتیاز
مجموع حداکثر ۱۰۰ امتیاز
امتیاز قبولی ۳۵ امتیاز

علاوه بر شرایط فوق درخواست كنندگانی که انتخاب میشوند باید نشان دهند كه دارای تمكن مالی اقامتی كافی برای پشتیبانی از خود و خانواده شان پس از رسیدن به كانادا هستند.

درخواست كنندگان و خانواده شان همچنین باید آزمایشات سلامت پزشكی و امنیتی را به عنوان بخشی از پروسه درخواست مهاجرت كانادا از سر بگذرانند.

پس از رسیدن به كانادا به عنوان مقیم دائم، برنامه كارآفرینی از شما خواهد خواست كه با ایجاد یا خرید کل یا درصدی (حداقل ۳۳/۳۳ % ) از یك تجارت كانادایی كه باید آن را مدیریت كنید، شرط ویزای اقامت کارآفرینی خود را بردارید. تجارت شما باید حداقل یك كار جدید برای یك شهروند كانادایی یا مقیم دائم ایجاد كند.

immigration-approved برنامه كارآفرینی فدرال

برنامه كارآفرینی فدرال

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های : WhatsApp : +447494013435 تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

immigration-approved برنامه كارآفرینی فدرال

اقامت اروپا – پاسپورت اروپایی – پاسپورت ارزان قیمت