مهاجرت به کانادا فدرال

مهاجرت به کانادا فدرال

مهاجرت به کانادا فدرال

برنامه مهاجرت به کانادا فدرال طراحی شده است تا افرادی را به کانادا (هر استان به جز كبك) جذب کند که دارای تجربه تجارت و مدیریت باشند و از این طریق بتوانند به صورت موثر و موفق به توسعه اقتصادی كانادا کمک ‌كنند.

درخواست كنندگانی كه تمایل به اقامت در مونترال یا شهر دیگری در استان كبك دارند بایستی بر اساس شرایط گزینش استان كبك بررسی شوند.

اگر شما دارای تجربه تجاری / مدیریتی هستید و دارای سرمایه خالص نسبتاً بالایی می‌باشید، می‌توانید برای ویزای اقامت دائم كانادا از طریق یکی از زیر برنامه مهاجرت دسته تجاری اقذام نمایید:

برنامه سرمایه گذاری

برای دارا بودن شرایط یك سرمایه گذار شما باید دارای سرمایه خالص حداقل ۱،۶۰۰،۰۰۰ دلار كانادا باشید، تجربه مدیریتی داشته باشید و علاقمند به انجام یك سرمایه گذاری تضمین شده به میزان ۸۰۰،۰۰۰ دلار كانادا باشید.

برنامه كارآفرینی

برای حائز بودن شرایط كارآفرینی، ‌باید دارای یك سرمایه خالص معادل حداقل ۳۰۰،۰۰۰ دلار كانادا باشید و قادر به تاسیس و سرمایه گذاری و یا خرید یك تجارت در كانادا باشید كه سبب به کار گماشتن كارمندانی در كانادا شود.

برنامه خود اشتغالی

برای حائز بودن شرایط خود اشتغالی، شما باید علاقمند و توانمند به ایجاد حرفه تخصصی شخصی به عنوان یك كشاورز، ورزشكار یا صنعتگر باشید تا به این طریق برای امرار معاش خود و افراد خانواده تان درآمد کسب نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های : ۰۲۱۲۲۳۹۴۳۹۸ تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

مهاجرت به آمریکا ویزای سرمایه گذاری E2

مهاجرت به آمریکا ویزای سرمایه گذاری E2