مهاجرت به کانادا

کانادا بهترین کشور دنیا برای زندگیبر طبق یک اندازه گیری کیفیت زندگی جدید توسط یک موسسه بین‌المللی که در آن کشورهای صنعتی و ثروتمند با هم قیاس شده‌اند، کانادا نیز در میان بهترین مکان‌ها برای زندگی قرار دارد. برای مهاجرت به کانادا روش های گوناگونی وجود دارد.

شرکت ما با همکاری وکلای رسمی مهاجرتی برجسته کانادا در زمینه های برنامه های سرمایه گذاری و کارآفرینی که در ادامه توضیحات آن را مشاهده میفرمایید میتواند شما را را یاری نماید.

برنامه های مهاجرت به کانادا برای سرمایه گذاران و کار آفرینان

کانادا پذیرای مدیران موفقی است که به دنبال موقعیتها و چالشهای جدید هستند. برنامه مهاجرت تجاری برای تشویق و تسهیل پذیرش این افراد طراحی شده است. دولتهای فدرال و استانی کانادا به این افراد خوش آمد میگوید و خدماتی را نیز در اختیارشان میگذارند تا در جهت استقرار و ایجاد کار به آنها کمک کنند.

canadaworkers مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا استان منیتوبا

استان مانیتوبا (Manitoba) یکی از سه استان سرسبز کانادا در قلب کشور می باشد. استان مانیتوبا با داشتن تقریباً ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ نفر جمعیت، پنجمین استان پر جمعیت کانادا می باشد .این استان در سالهای اخیر شمار زیادی مهاجر جذب کرده و در تلاش است تا سالانه 10000 نفر مهاجر جدید جذب کند.

وی نی پگ (Winnipeg) مرکز استان بوده و تقریباً نیمی از جمعیت را در خود جای می دهد. از مزایای استان مانیتوبا می توان از پایین بودن هزینه های زندگی نام برد. مسکن، انرژی، بیمه و هزینه های دانشگاه این استان در کانادا کمترین می باشند.

مردمان این استان به دلیل هزینه پایین زندگی ، پول خود را صرف خرید چیزهای دیگر از جمله کلبه های می کنند. علاقه مندان به گلف در این استان بیشتر از هرجای دیگر از کانادا است.

“کمترین مقدار دستمزد در ساعت” در این استان ۹.۵۰$ بوده که چهارمین دستمزد بالا در کانادا می باشد. مالیات بر درآمد این استان از لحاظ پایین بودن در کانادا مقام ۴ را دارد. در سال ۲۰۰۳، درآمد متوسط مردان ۲۷٫۲۰۰ $ و درآمد متوسط زنان ۱۹٫۵۰۰ $ بوده است. درآمد متوسط خانواده ۵۰٫۶۰۰ $ در سال ۲۰۰۶ است که چهارمین در کانادا می باشد.

canadaworkers مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا استان کبک

کبک پس از انتاریو مهم‌ترین قطب صنعتی کانادا به شمار می‌رود و بسیاری از صنایع و معادن کانادا در این استان قرار دارند. صنایع کاغذ، چوب و برق آبی جزو مهم‌ترین صنایع این استان است.

شهر کبک پایتخت استان کبک از جمله قدیمی‌ترین شهرهای کانادا و تنها شهر آمریکای شمالی است که با توجه به معماری استثنایی و جاذبه های طبیعی آن در سال ۱۹۸۵ از سوی یونسکو به عنوان میراث فرهنگی بشری انتخاب گردید.

مرکز مالی بین المللی دنیا در کبک قرار دارند .نرخ مالیات بر سود کسب و کار در این استان در بین حداقل های آمریکای شمالی قرار می گیرد .بودجه مشوق های مالیاتی و استخدام نیروی کار همچنین آموزش نیروی کار در این استان سالانه ۲/۵ میلیارد دلار است.

کبک در میان ۱۰ مرکز بزرگ بهداشتی صنعتی در آمریکای شمالی قرار دارد , بزرگترین کارخانجات داروسازی جهان در کبک شعبه اجرایی دارند و به تحقیق و توسعه مشغولند. کمک هزینه های خصوصی و دولتی جهت سرمایه گذاری در پروژه های استان کبک بسیار مرسوم است.

canadaworkers مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا استان پرنس ادوارد

جزیره پرنس ادوارد، که ‘پی ای آی “نیز نامیده می شود، و یا به سادگی ب”جزیره ” معروف است، یکی از چهار استان آتلانتیک کانادا، همراه با نیوبرانزویک، نواسکوشیا، و نیوفاندلند و لابرادور می باشد. این منطقه که شامل نیوبرانزویک، نواسکوشیا و جزیره پرنس ادوارد می باشد به ماریتایمز نیز نامیده می شود.

استان جزیره پرنس ادوارد به عنوان “بوستان استانهای” کشور کانادا معروف است. دلیل آن این است که بسیاری از زمین های جزیره پرنس ادوارد، تحت کشت می باشند و در طول ماه های بهار و تابستان، بسیاری از جزیره نشینان از باغهای صنعت توریسم و گردشگری به همراه صنایع کشاورزی و شیلات از جمله منابع اصلی در آمد این استان می‌باشد.

گل و گیاه خود بهره برداری می کنند خدمات بهداشتی در استان پرنس ادوارد رایگان بوده و حداقل دستمزد در این استان ساعتی ۹ دلار می‌باشد.

این استان دارای یک دانشگاه شناخته شده در سطح کانادا نیز می‌باشد و متوسط هزینه خرید مسکن در حدود ۱۶۰ هزار دلار کانادا است.

canadaworkers مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های : WhatsApp : +447494013435 تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

canadaworkers مهاجرت به کانادا

اقامت اروپا – پاسپورت اروپایی – پاسپورت ارزان قیمت