سوالات متداول

چه کسی بهتر است از طریق ویزا سرمایه گذاری مهاجرت کند؟

سرمایه گذاران اشخاصی از همه حرفه ها هستند، تجار و بازاری ها و بازنشستگان ،پدران و مادرانی که طالب تسهیل تحصیلات فرزندان خود هستند.

مزایای خانواده های دارای فرزندان مجرد زیر 21 سال کدامند؟

فرزندان خانواده های تحت ویزا سرمایه گذاری مهاجرت می کنند اجازه دارند در مدارس ابتدایی (از کودکستان تا کلاس هشتم) و دبیرستان از کلاس نهم تا دوازدهم بدون پرداخت شهریه شرکت کنند.

فرزندان آنها که وارد کالج های ایالت متحده می شوند لزومی ندارد که به میزان دانشجویان بین المللی شهریه بدهند که اساسا بسیار زیاد می باشد . آنها همانند دانشجویان ایالت متحده وارد دانشگاه های آمریکایی می شوند و برابر آنها شهریه می دهند .

چطور شروع کنم؟

فرصت های سرمایه گذاری بصورت نوبتی در اختیار متقاضیان گذارده میشود .واریز مبلغ سرمایه گذاری باضافه هزینه ها از طریق انتقال تلگرافی بایستی به یک حساب امانتی بانکی بمنظور تعیین فرصت سرمایه گذاری شما انجام پذیرد. وکیل (یا وکلاء)مهاجرت بلافاصله شما را درباره تدارک اسناد ضروری تقاضا نامه ویزا ابتدائی تان راهنمایی خواهند نمود.

گرین کارت مشروط چیست ؟

گرین کارت مشروط ، دو ساله است یک سال و نه ماه پس از صدور آن فرصت سه ماه ای منظور شده که طی آن دارنده باید تقاضا نامه یا درخواست خود را به بخش خدمات تابعیت و مهاجرت ایالت متحده ارسال نماید .که کل مبلغ سرمایه گذاری را هزینه کرده است و همه استخدامی ها را به کار گمارده است .

چه اسنادی را باید تهیه نماید تا تقاضای اخذ گرین کارت سرمایه گذاری را به جریان بی اندازد؟

شما باید به کمک یک وکیل دعاوی اطلاعات کافی از شرح زندگانی تان را تهیه نمایید ،منشاء پول سرمایه گذاری را اثبات کنید برای این که منابع پول سرمایه گذاری ثابت شوند بخش خدمات تابعیت و مهاجرت ایالت متحده ، سوابق پنج ساله شخصی و کسب و کارتان (اگر موجود باشد) مورد برسی قرار می دهد.هر گاه سرمایه شما مانند فروش خانه ،ارث یا هدیه به دست آمده باشد باید اثبات نمایید که معامله ای انجام گرفته است. آن هم با ارائه سند رسمی مثل قباله یا قرارداد یا سند های رسمی دیگر .

آیا ویزا های مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری برای هر کسی از هر کشوری در سراسر دنیا صادر می شود ؟

از نظر قانونی ،بله در هر حال اشخاصی از کشورهای که فاقد اسناد مالیاتی یا سایر اسناد مالی قابل اعتبار می باشند با مشکلات خیلی زیاد مواجه خواهند شد.

آیا من باید در ایالات متحده زندگی کنم ؟

اولین نیاز هر سرمایه گذار پس از دریافت ویزا از هر کنسولگری ایالات متحده در کشور های خارجی ، طی 180 روز از تاریخ صدور ویزا می باشد. سپس سرمایه گذار باید برای خود محل سکونت پیدا کند به نشانه قصد اقامت .افتتاح حساب بانکی ،اخذ گواهی نامه رانندگی یا ( اخذ شماره تامین اجتماعی) پرداخت مالیات های درآمد ایالتی و دولت فدرال و اجازه خرید خانه مسکونی باشد .در کل هر مقیم دائمی باید بیش از شش ماه د سال در ایالات متحده زندگی کند مگر آن که اجازه ورود مجدد گرفته باشد یا شاید چنین فرض شود که از موضوع اقامت دائم خود صرف نظر کرده است.

چه موضوعاتی در پرونده های ویزا مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری مشکل آفرین هستند ؟

مشکل خیلی متداول ،اسناد غیر کافی درباره منابع وجوهات می باشد ،خیلی ها سعی می کنند حداقل اطلاعات را ارائه نمایند که فقط سبب می شود که پرونده با تقاضای اطلاعات بیشتر عقب افتاده شود .بهتر است که به جای اطلاعات محدود اطلاعات ارائه گردد .در این دوران خطر های تروریستی و شک و تردید در باره پول شویی ،بررسی کنندگان پرونده ها به اطلاعات مستند و کامل درباره منابع وجوهات نیاز دارند.

ریسک های سرمایه گذاری مهاجر کدامند؟

همانند هر سرمایه گذاری که همیشه ریسک ضرر و زیان وجود دارد ایالات متحده پروژه هایی را در اختیار دارد که با برنامه ویزا سرمایه گذاری مطابقت دارد. ایالات متحده در جستجوی پروژه هایی است که با توجه به نیاز اصلی سرمایه گذاری که تولید کار محسوب میشود بتواند تضمین لازم برای بازگشت مبلغ سرمایه گذاری شده را نیز برآورده نماید. دست آخر آن که یک سرمایه گذار نیاز دارد که نسبت به معرفی واسطه های معاملات بازرگانی و گروه ها و بایگانی سوابق اثبات شده ما اطمینان کنند .ما همچنان به همه سرمایه گذاران اصرار می ورزیم که اطلاعات در محتوای برنامه تجاری پروژه را بطور مستقل بررسی نمایند و بسته پیشنهادی را دقیقا مطالعه نمایند .

انواع وجوهات سرمایه گذاری واجد شرایط کدامند ؟

وجوهات سرمایه گذاری باید از منابع قانونی به دست آمده باشد منابع وجوهات قانونی عبارتند از :درآمدهایی که شخص سزاوارانه کسب کرده است ،فروش اوراق بهادار ،املاک و سهام، منابع حاصل از کسب و کار ، هدایا ،میراث ،بمنظور تصویب وجوهات سرمایه گذاری ، بخش خدمات تابعیت و مهاجرت ایالات متحده پرداخت های مالیاتی پنج ساله ،گزارش های بانکی پنج سال گذشته ؛مدارک مالکیت در کسب و کار اگر سرمایه شما از معاملاتی خاص از قبیل فروش خانه هدیه و یا ارث به دست آمده باشد شما باید با ارائه اسناد رسمی انجام معاملات را ثابت نمایید.

New_York_City_view سوالات متداول

سوالات متداول

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های : WhatsApp : +447494013435 تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

New_York_City_view سوالات متداول

اقامت اروپا – پاسپورت اروپایی – پاسپورت ارزان قیمت