مراحل سرمایه گذاری EB 5

1 – سرمایه گذاری در یکی ازپروژهای مراکز منطقه ای مورد تایید دولت ایالات متحده آمریکا

2 – تکمیل فرم درخواست مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ارسال آن به اداره مهاجرت

3 – اداره مهاجرت آمریکا ظرف مدت 90-30 روز نسبت به تایید درخواست و ارسال رسید مربوطه اقدام می نماید.

4 – بعد از دریافت رسید و اعلام موافقت اداره مهاجرت(USCIS)با پرونده شما که حدوداً 6 تا 8 ماه بطول میانجامد پرونده متقاضی سرمایه گذاری به وزارت امور خارجه (NVC) جهت تعیین زمان مصاحبه فرستاده خواهد شد که معمولا مدت زمان 6 تا 8 ماه طول میکشد.

5 – متقاضیان سرمایه گذاری بعد از موفقیت در مصاحبه برگزار شده در سفارت ایالات متحده امریکا گرین کارت خود را دریافت خواهند نمود.

6 – سرمایه گذار میتواند در مدت 180 روز پس از صدور ویزا (گرین کارت) وارد خاک آمریکا شود.

usb2 مراحل سرمایه گذاری EB 5

مراحل سرمایه گذاری EB 5

توضیح ضروری:

سرمایه گذاران عزیز دقت فرمائید که مکان انتخابی شما برای شروع زندگی در آمریکا به هیچ عنوان ارتباطی با محل قرار گرفتن پروژه شما ندارد. سرمایه گذاران به هیچ عنوان نیازی به حضور روزانه در پروژه ندارند و میتوانند آزادانه در هر کجای خاک ایالات متحده آمریکا زندگی نماییند.

21 ماه بعد از ورود سرمایه گذار به خاک امریکا شرایط ویژه ) پس از تائیید I-829 ازسوی اداره مهاجرت( از روی گرین کارت شمابرداشته میشود و شما گرین کارت دائم را دریافت خواهید نمود.

سرمایه گذاران عزیز دقت بفرمائید که گرین کارت دریافتی از وزارت امور خارجه یک گرین کارت مشروط میباشد و این بدان معنا است که سرمایه گذاری شما باید تعداد 10 فرصت شغلی چه به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم ایجاد نماید و دولت آمریکا این مورد را بعد از 21 ماه از ورود شما به خاک آمریکا چک خواهد نمود و اگر به هر دلیلی پروژه انتخابی شما نتواند این موضوع را اثبات کند متاسفانه شما از کشور آمریکا دیپورت خواهید شد. و اگر پروژه انتخابی شما این تعداد فرصت شغلی را ایجاد نموده باشد شما قادر خواهید بود که گرین کارت مشروط خود را تبدیل به گرین کارت دائم نمائید. همانطور که ملاحظه مینمائید انتخاب پروژه موفق یکی از اصلی ترین ارکان مهاجرت شما به آمریکا محسوب میگردد لذا خواهشمندیم که در این راه از مشاورین متخصص ما بهره بگیرید تا در آینده به این سرمایه گذاری افتخار کنید.

مراحل انجام کار

مرحله اول

1 تا 2 ماه

دریافت اطلاعات اولیه مبنی بر شایستگی سرمایه گذار برای شرکت در پروژه
ارائه اطلاعات تکمیلی به متقاضی در مورد پرونده ها و شرایط پیشرفت کار
مرحله دوم

1 تا 2 ماه

ارائه اطلاعات جامع راجع به حداکثر 5 پروژه موفق در کشور آمریکا به متقاضی
انتخاب پروژه برتر توسط متقاضی از بین پروژه های ارائه شده
مشاوره مرکز منطقه ای و امضا قرارداد با متقاضی مهاجرت
واریز مبلغ مدیریت پروژه به حساب شرکت Bahar Gate LTD
مرحله سوم

14 تا 16 ماه

امضا Subscription Agreement با پروژه توسط متقاضی سرمایه گذاری
واریز مبلغ سرمایه گذاری به صورت کلی و یا به صورت 2 مرحله ای به حساب امانی توسط متقاضی سرمایه گذاری
شرکت Bahar gate LTD بر اجرای تمامی مراحل کار از طریق وکلا و کادر با تجربه خود نظارت مینماید. سرمایه گذار مدارک دال بر اثبات منشاء سرمایه را به مرکز منطقه ای ارائه میدهد.
پس از تکمیل تمامی مدارک ،وکیل مهاجرتی این شرکت و یا وکیل مورد اعتماد سرمایه گذار فرم I-526 را به اداره USCIS ارسال مینماید.
پرونده در اداره USCIS مورد قبول واقع نمیگردد، پول از حساب امانی به متقاضی مرجوع میگردد. پرونده در اداره USCIS مورد قبول واقع میگردد.
تکمیل پکیج وزارت امور خارجه و پرداخت هزینه های مصاحبه و انگشت نگاری
تعیین وقت مصاحبه حضوری از طرف اداره NVC برای متقاضی در یکی از سفارتهای آمریکا در منطقه ثبت میگردد
پس از قبولی در مصاحبه، متقاضی گرین کارت مشروط 2 ساله را دریافت میدارد.
ورود متقاضی و خانواده به کشور آمریکا

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های : WhatsApp : +447494013435 تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

usb2 مراحل سرمایه گذاری EB 5

اقامت اروپا – پاسپورت اروپایی – پاسپورت ارزان قیمت