گرین کارت آمریکا EB5

در سال ۱۹۹۰ کنگره آمریکا برنامه گرین کارت آمریکا EB5 را جهت کنترل مهاجرتهای غیر قانونی به آمریکا و نیز جذب سرمایه های خارجی در ازای تولید نیروی کار به تصویب رساند. این ویزای مهاجرتی برای آن دسته از افرادی است که مایل به سرمایه گذاری در اقتصاد آمریکا و دریافت گرین کارت از این طریق هستند.
در حال حاضر هر ساله تعداد ۱۰۰۰۰ سرمایه گذار خارجی تحت این نوع سرمایه گذاری میتوانند گرین کارت آمریکا EB5 دریافت و به همراه تمامی اعضاء خانواده (مجرد زیر ۲۱ سال) به کشور آمریکا مهاجرت نمایند. جهت دریافت این نوع گرین کارت سرمایه گذاری می بایست مبلغ یک میلیون دلار سرمایه گذاری نمود ولی دولت آمریکا بطور موقت و آزمایشی میزان سرمایه گذاری در مناطق محروم با نرخ بیکاری بالا را به میزان ۵۰۰۰۰۰ دلار کاهش داده است.

uspassport گرین کارت آمریکا EB5

گرین کارت آمریکا EB5

سرمایه گذارمیتواند با سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰۰ دلاری در یکی از مراکز منطقه ای مورد تایید دولت ایالات متحده آمریکا کارت سبز با شرایط ویژه را بدست اورد این سرمایه گذاری بایستی ۱۰ فرصت شغلی به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در مراکز منطقه ای ایجاد نماید.

برای احراز شرایط لازم بمنظور اخذ این ویزا باید سرمایه بصورت کاملا قانونی و شفاف بدست آمده باشد، از قبیل سود حاصل از معاملات ملکی، ارث، حقوق و پاداش، حق الزحمه فروش و امثالهم. سرمایه گذار میباست کاملا بر دارایی خود کنترل داشته و ریسک های احتمالی ناشی از سرمایه گذاری خود را پذیرا باشد ( لازم به ذکر است که شرکت ما با بهره گیری از وکلا و مشاورین خود قادر است تا بهترین مراکز منطقه ای را به شما معرفی نماید و ریسک سرمایه گذاری را برای شما به حداقل برساند)

سرمایه مورد نظر نباید کل دارایی فرد متقاضی باشد. متقاضی باید ریسک سرمایه گذاری را قبول کرده و دارائیهای دیگری برای جلوگیری از مشکلات احتمالی داشته باشد.

خدمات مشاوره برای انتخاب بهتر پروژه

شرکت ما با استفاده از کادر مشاورین متخصص خود در زمینه مهاجرت-وکالت و کارشناسان اقتصادی افتخار دارد که در زمینه ارائه مشاوره جهت انتخاب اصلح و مناسب در زمینه مراکز منطقه ای یار و همراه شما باشد.

پس از عقد قرارداد و بررسی اولیه پرونده مهاجرتی ,کارشناسان ما لیستی از بهترین و مطمئن ترین مراکز منطقه ای را برای سرمایه گذار ارسال خواهند نمود

بدیهی است که سرمایه گذار باید مدت زمان زیادی را صرف انتخاب پروژه موفق به همراه کمترین ریسک سرمایه گذاری نماید . شرکت ما با سالها تجربه موفق در زمینه امور مهاجرتی میتواند برترینها را برای شما انتخاب نماید .

در ذیل نکاتی را که کارشناسان ما در مورد مراکز منطقه ای به صورت جداگانه مورد بررسی قرار میدهند :

1. بررسی مدیریت پروژه و هیئت مدیره از لحاظ وجه قانونی و عدم سوء پیشینه.
2. وضعیت مرکز منطقه ای در مورد تعداد پرونده های موفق / وضعیت مالی پروژه/ طریقه وصول سود از پروژه/ تعداد سرمایه گذار در پروژه.
3. محل قرار گرفتن پروژه و اطلاعات کامل از لحاظ جغرافیائی و اقتصادی
4. برآورد وضعیت اشتغال زائی پروژه
5. بررسی مرکز منطقه ای و برنامه های آن برای به حد نصاب رساندن تعداد سرمایه گذار لازم جهت آغاز پروژه.
6. بررسی وضعیت مرکز منطقه ای از لحاظ درآمد کافی برای باز پس دادن مبلغ سرمایه گذاری شده.
7. بررسی دقیق هزینه های جانبی اعلام شده از طرف مرکز منطقه ای .
8. اعلام دقیق میزان ریسک سرمایه گذاری در هر مرکز منطقه ای( بنا به در خواست سرمایه گذار).
9. بررسی آخرین وضعیت سرمایه گذاران قبلی در پروژه و وضعیت موجود پرونده آنان.
10. بررسی برنامه ارائه شده توسط پروژه در مورد Exit Strategy .

بدیهی است که سرمایه گذاران عزیز به عنوان آخرین نفر در زمینه پروژه مورد نظر خود تصمیم گیری خواهند نمود و تمامی گزارشات از طرف شرکت ما فقط جنبه پیشنهاد دارد.

خدمات مدیریت پرونده از ابتدا تا انتها:

سرمایه گذاری و دریافت گرین کارت آمریکا یکی از پیچیده ترین انواع ویزای سرمایه گذاری در جهان میباشد که دارای زوایا و مراحل قانونی بسیار میباشد که بالطبع برای سرمایه گذاران محترم توضیح و معرفی هر یک از این زوایا بسیار مهم میباشد .

مشاورین و تیم حرفه ای ما در شرکت ما با سالها تجربه در زمینه پرونده های موفق مهاجرتی میتوانند در این راه یار و همراه شما باشند.

در ذیل لیستی از خدمات شرکت ما در زمینه مدیریت پرونده به اطلاع میرسد:

1. بررسی مقدماتی پرسشنامه تکمیل شده توسط متقاضی و اعلام نظر در مورد واجد شرایط بودن ایشان.

2. بررسی قراردادها و مطمئن شدن از رعایت تمامی شرایط حرفه ای در قراردادهای ارائه شده توسط پروژه های مختلف.

3. ارائه نظرات کارشناسی توسط وکیل مهاجرتی شرکت ما مبنی بر اطمینان سرمایه گذار از طی تمامی مراحل مهاجرتی که در انتها منجر به دریافت گرین کارت برای سرمایه گذار گردد.

4. نظارت دقیق بر اجرای تمامی مراحل تکمیل فرمها توسط وکیل مهاجرتی شرکت ما به منظور اطمینان خاطر سرمایه گذار در تمامی مراحل از انجام کار به نحو احسن.

5. گزارش دقیق و توضیح کامل مراحل طی شده و پیش رو در حین انجام پرونده و جوابگوئی به سوالات سرمایه گذار در زمینه مراحل طی شده.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های : WhatsApp : +447494013435 تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

uspassport گرین کارت آمریکا EB5

اقامت اروپا – پاسپورت اروپایی – پاسپورت ارزان قیمت