germanuniversity2-1180x423 چطور شروع کنم؟

چطور شروع کنم؟

چطور شروع کنم؟

مرحله اول

تقاضای خود نسبت به خدمات ما را برای سرویس دهی بهتر با ذکر نام و نام خانوادگی کامل خود، میزان تحصیلات و رشته تحصیلی، میزان سن و نام رشته و مقطع تحصیلی که خواهان تحصیلی در آن هستید را از طریق Email به آدرس info@bahargate.com ارسال کنید.

مرحله دوم

پاسخدهی لازم به شما انجام می گردد و شما می توانید سئوالات احتمالی خود را بطور کامل در چندین email از گروه مشاورین تحصیل در آمریکا بپرسید. دقت نمایید که به دلیل حجم بالای روزانه email، پاسخدهی بصورت ۴۸ الی ۷۲ ساعته انجام خواهد شد.

مرحله سوم

پس از رفع ابهامات احتمالی، متقاضی می بایست از تمامی مدارک مورد نیاز مدارک موردنیاز اسکن تهیه نموده و آن ها را برای بررسی نهایی ارسال نماید تا گروه مشاورین تحصیل در آمریکا از عملی شدن اخذ پذیرش برای متقاضی مطمئن گردند.

مرحله چهارم

در صورت تمایل به عقد قرار داد، قرارداد از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد و شما می توانید بطور کامل آنرا مطالعه و پس از تکمیل و امضاء، آن را از طریق email برای ما ارسال دارید تا پس از آن پرونده تحصیلی شما را آغاز نماییم.

چه زمانی باید برای درخواست اقدام کنم؟

در صورت امکان، یکی دو سال قبل از آنکه تحصیلات خود را آغاز کنید، در خصوص درخواست اقدام نمایید. سال تحصیلی در ایالات متحده اواخر ماه آگوست آغاز می شود و در ماه مه پایان می یابد. همچنین شاید پذیرش نیمسال دوم (که کلاس های آن در ماه های ژانویه یا فوریه آغاز می شوند) نیز امکان پذیر باشد، اما نه در تمام موارد. آخرین مهلت درخواست ممکن است برای برخی از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی اواخر نوامبر باشد. همچنین، برای ثبت نام در آزمون های استاندارد، شرکت در آنها و کسب اطلاع از نمرات اخذ شده در آنها نیاز به وقت خواهید داشت. برخی از این آزمون ها فقط سالی یک یا دو بار برگزار می گردد.

نکته: در صورتیکه متقاضی تمایل به قرارداد حضوری در ایران را دارد، متقاضی می بایست مبلغی اضافه تر به عنوان حق نمایندگی به مرکزی که وی معرفی می شود پرداخت نماید. این مبلغ توسط مراکز به طور مستقل دریافت می گردد.

مرحله پنجم

پرونده شما را در زمینه پذیرش تحصیلی از دانشگاههای مورد نظر پیگیری می نمائیم . مدت زمان این پروسه بسته به دانشگاه، رشته و مقطع تحصیلی دارد.

مرحله ششم

پذیرش شما از دانشگاه مذکور اخذ می شود و دراختیار شما قرار می گیرد.

مرحله هفتم

اندکی بعد از اخذ تاییده پذیرش به فاصله ۳۰ الی ۴۵ روز فرم هایی جهت تهیه مدارک مورد نیاز تقاضای ویزای دانشجویی به شما تحویل می گردد.

مرحله هشتم

شما مدارک مرتبط برای تهیه مدارک تقاضای ویزا نظیر تکمیل و معاینات پزشکی و گواهی واکسیناسیون را تکمیل و به ما ارجاع می دهید.