germanuniversity3 ویزای تحصیلی آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا  : کشور آمریکا دارای معتبرترین مراکز آموزشی علمی و دانشگاهی در دنیا می باشد. هرساله بیش از هفتصد هزار دانشجو از سرتاسر دنیا برای تحصیل به آمریکا می روند. آمریکا دارای قوانین مهاجرتی می باشد که امکان اقامت و کار را برای دانشجویان در هنگام تحصیل و یا بعد از اتمام تحصیل فراهم می آورد.

به دلیل محدودیت ظرفیت مراکز تحصیلی، همه ساله تعداد زیادی از پرونده های دانشجویی موفق به اخذ پذیرش از آمریکا نمی گردند. از مهمترین دلایل رد پرونده های دانشجویی، عدم آشنایی متقاضی با سیستم اخذ پذیرش، اشتباه در انتخاب دانشگاه محل تحصیل و عدم دقت در نحوه تکمیل و ارسال پرونده می باشد.

به همین منظور نیز بسیاری از مراکز آموزشی در آمریکا دارای نماینده برای جذب دانشجوی بین المللی هستند که این نمایندگان با تسلط به سیستم پذیرش دانشجوی بین المللی، خدمات متنوعی را به متقاضیان خود ارایه میدهند.

شرکت ما افتخار این را دارد که با استفاده از کادر وکلا و مشاورین مجرب خود در زمینه اخذ ویزای تحصیلی آمریکا همراه و یار شما باشد. علاقمندان به تحصیل در دوره های دبیرستان، کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی می توانند از خدمات اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی این شرکت استفاده نمایند.

به طور خلاصه شما برای دریافت ویزا تحصیلی نیاز به داشتن شرایط ذیل داری:

شما برای کسب ویزا دانشجوئی نیاز به اثبات توانائی مالی کافی برای پرداخت هزینه های مورد نیاز جهت شرکت در کلاسهای درسی مربوطه از قبیل هزینه شهریه دانشگاه و هزینه زندگی را دارید.
متقاضی جهت کسب ویزا دانشجوئی نیاز به اثبات توانائی لازم جهت صحبت به زبان انگلیسی در سطح دانشگاهی دارد.
متقاضی جهت کسب ویزا دانشجوئی نیاز به دریافت سهمیه دانشجوئی از طرف دانشگاه مقصد دارد.

مرحله اول

متقاضی پس از تماس با مشاورین متبحر ما در شرکت ما اقدام به تکمیل فرم ارزشیابی مینماید . این فرم توسط تیم مشاورین ویزای دانشجوئی مورد بررسی قرار میگیرد و نتیجه به دانشجو اعلام میگردد ، در همین حال دانشجو پس از انجام مصاحبه اولیه برای انتخاب محل تحصیل خود از مشاورین این شرکت اقدان به دریافت اطلاعات مینماید پس از عقد قرارداد و پرداخت هزینه اولیه شرکت ما ، پرونده برای شروع کار به تیم ویزای دانشجوئی ارائه خواهد شد.

مرحله دوم

متقاضی دریافت ویزای دانشجوئی اقدام به تهیه و ارسال مدارک مورد نیاز توسط شرکت ما برای ارسال به دانشگاه مینماید . تیم مشاورین متخصص شرکت ما پس از تکمیل مدارک درخواستی توسط دانشگاه مقصد و بررسی مجدد طی جلسه ای تمامی موارد را با دانشجو چک مینمایند و نسبت به ارسال آن به دانشگاه مقصد اقدام مینماید.

مرحله سوم

پس از دریافت فرم I-20 ( دریافت پذیرش) از دانشگاه مقصد دانشجو در جریان قرار خواهد گرفت و پس از واریز قسمت دوم هزینه شرکت ما پرونده به بخش مهاجرتی منتقل و وکیل مهاجرتی شرکت ما اقدامات لازم برای تکمیل فرمهای مربوطه را بر عهده میگیرد. مشاورین ما در این مرحله آموزشهای لازم برای حضور در مصاحبه را به متقاضی ارائه میدهند و وکیل مهاجرتی شرکت ما در قالب یک ایمیل به معرفی دانشجو و شرایط ایشان قبل از انجام مصاحبه میپردازد.