مهاجرت به آمریکا

برای مهاجرت به آمریکا راه ها و ویزاهای گوناگونی وجود دارد. شرکت ما با تمرکز بر ۳ نوع از این ویزا ها میتواند شما را در این راه یاری نماید.

در صورتی که شما علاقه مند به دریافت ویزا و مهاجرت به آمریکا از طریق ثبت شرکت یا خرید بیزینس با سرمایه گذاری حداقل ۲۰۰.۰۰۰ دلار هستید میتوانیم پرونده مهاجرتی شما را در مدت زمان حدود ۶ ماه به نتیجه برسانیم. به این نوع ویزای که برای تجار در نظر گرفته شده ویزای سرمایه گذاری E2 گفته میشود.

نوع دیگر ویزای سرمایه گذاری EB5 میباشد. مانند روش اول میتوانید در در بیزینس خود سرمایه گذاری کنید یا در شرکت هایی که سرمایه پذیر هستند و از مراکز منطقه ای بابت سرمایه گذاری مجوز دارند. در این روش شما بید حداقل ۵۰۰.۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنید. و روش سوم از طریق ویزای تحصیلی می باشد.

USA-495x400 مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای سرمایه گذاری E2

با حداقل سرمایه گذاری ( ۲۰۰.۰۰۰ دلار ) وارد آمریکا شوید و بیزینس خود را اداره نمایید. مدت زمان اخذ ویزای E2 حدود ۶ ماه میباشد. ویزای E2 یک ویزای غیرمهاجرتی است که به افراد علاقمند سرمایه گذاری در آمریکا اجازه می دهد برای مدیریت سرمایه گذاری خود به آمریکا سفر و آنجا زندگی کنند. ویزای E2 گرین کارت نیست و به طور مستقیم به اخذ گرین کارت ایالات متحده آمریکا منتهی نمی شود.

ویزای E2 برای سرمایه گذار اینست که اجازه زندگی، کار و تحصیل در ایالات متحده آمریکا به وی، همسر و فرزندان زیر 21 سال وی اعطا می شود و تا زمانی که سرمایه گذار شرایط مندرج ذیل این نوع ویزا را رعایت نماید می تواند نسبت به تمدید ویزا اقدام کند.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای سرمایه گذاری EB5

اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری در سال ۱۹۹۰ کنگره آمریکا برنامه سرمایه گذاری EB-5 را جهت کنترل مهاجرتهای غیر قانونی به آمریکا و نیز جذب سرمایه های خارجی در ازای تولید نیروی کار به تصویب رساند.

این ویزای مهاجرتی برای آن دسته از افرادی است که مایل به سرمایه گذاری در اقتصاد آمریکا و دریافت گرین کارت از این طریق هستند.

جهت دریافت اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری می بایست مبلغ یک میلیون دلار سرمایه گذاری نمود. با توجه به این که مهاجرت از طریق EB5 به حضور روزانه سرمایه گذار در محل سرمایه گذاری شده از شروط لازم نمی باشد لذا سرمایه گذار می تواند محل زندگی خود را در هر ایالتی به دلخواه انتخاب نماید.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

ویزای تحصیلی آمریکا

برای اخذ ویزای دانشجویی آمریکا شما میبایست از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش بگیرید، برای تحصیل در آمریکا دو نوع ویزا وجود دارد:

  • نوع اول ویزای تحصیلی آمریکا، ویزای F1 آمریکا می باشد و افرادی که قصد سفر به آمریکا برای انجام مطالعات علمی و دانشگاهی را دارند، از طریق ویزای  F1میتوانند اقدام نمایند.
  • نوع دوم ویزای تحصیلی آمریکا، ویزای M1 می باشد و افرادی که قصد شرکت در دوره های فنی حرفه ای و دوره های آموزشی غیر علمی را دارند می توانند از طریق ویزای M1 اقدام نمایند.
  • نوع سومی از ویزای تحصیلی نیز وجود دارد بنام ویزای J1  که توسط دولت محلی آمریکا صادر می‌شود. این ویزا به واجدین شرایط اجازه می‌دهد برای گذراندن دوره آموزشی، تدریس و یا تحقیق وارد آمریکا شوند. دانشجویان، پزشکان، مهمانداران هواپیما و اساتید می‌توانند در صورت داشتن شرایط لازم برای این ویزا اقدام نمایند. این نوع ویزای کار آمریکا در حقیقت ویزای تبادل فرهنگی یا تبادل نیروی کار در خصوص اشتغال، تحقیق یا آموزش و یا تدریس می باشد. واجدین شرایط این ویزا متعهد به اتمام دوره مورد نظر از طرف کارفرما می باشند. در خصوص این نوع ویزا کارفرما می تواند دانشگاه و یا شرکت باشد. این نوع ویزا قابل تبدیل به ویزاهای دیگر نمی باشد ولی قابل تمدید حداکثر به مدت هفت سال در خاک امریکا می باشد
USA-495x400 مهاجرت به آمریکا

ویزای تحصیلی آمریکا

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های : WhatsApp : +447494013435 تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

USA-495x400 مهاجرت به آمریکا

اقامت اروپا – پاسپورت اروپایی – پاسپورت ارزان قیمت