ثبت شرکت در آلمان

طبق قوانین  مهاجرتی و اقامت بلند مدت کشور آلمان شما میتوانید اقامت کشور آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان ( پاراگراف 21 اقامت ) برای سهامداران و مدیر عامل شرکت بدست آورید. مدت زمان انجام کار از ابتدا تا دریافت ویزای اقامت 6 تا 8 ماه می باشد. سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی شرکت نوع مسئولیت محدود ( GmbH ) و افتتاح حساب  بانکی شرکتی 25.000 یورو می باشد و برای راه اندازی شرکت سهامی خاص ( AG ) به سرمایه 50.000 یورویی احتیاج می باشد.

برای ورود به کشور آلمان از طریق خود اشتغالی ( پاراگراف 21 اقامت ) و سرمایه گذاری شما باید یک طرح توجیهی اقتصادی به اداره بازرگانی ارائه دهید که برنامه کار 3 سال آینده شرکت خود را توضیح دهید، شرکت ما در زمینه  آماده سازی طرح توجیهی اقتصادی شمارا در این زمینه یاری می نماید. یکی دیگر از مهمترین بخش ها که شرکت ما به آن توجه میکند، وکیل برای  پیگیری پرونده شما و دفاع از طرح شما در اداره بازرگانی می باشد.

شرکت ما با همکاری وکلای قانونی مهاجرتی از ابتدا تا دریافت اقامت دائم شما و خانواده محترمتان را یاری می نماید.40 ساعت مشاوره اقتصادی،حقوقی و اجتماعی در طول 3 سال اول ورود شما به آلمان تا دریافت اقامت دائم شما از دیگر مزایای همکاری با شرکت ماست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های : WhatsApp : +447494013435 تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

germany ثبت شرکت در آلمان - ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در آلمان

germany ثبت شرکت در آلمان - ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در آلمان

قانون تجارت آلمان برای انواع مختلف تجارت، قوانین ساختاری متناسب با آن را ارائه می دهد. دستورالعمل های تشکیلاتی بسیار سریع و کارا هستند و فقط انجام چند گام برای تأسیس موسسه تجاری در آلمان مورد نیاز است.
متخصصان قانون گذاری ما شما را در آماده سازی برای تأسیس و راه اندازی یک موسسه تجاری در آلمان کمک می کنند. ما به شما در زمینه های زیر اطلاع رسانی می کنیم:

  • راه های کلی برای در دست گرفتن فعالیت های بازرگانی درآلمان.
  • فرم های مختلف شرکتی.
  • ارائه ی جزئیات فرآیند راه اندازی و تأسیس.
  • ثبت شرکت با ثبت بازرگانی و دفتر تجاری.

دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان

طبق قوانین  مهاجرتی و اقامت بلند مدت کشور آلمان شما میتوانید اقامت کشور آلمان از طریق ثبت شرکت برای سهامداران و مدیر عامل شرکت بدست آورید.

مدت زمان انجام کار از ابتدا تا دریافت ویزای اقامت 5 تا 6 ماه می باشد.

سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی شرکت نوع مسئولیت محدود ( GmbH ) و افتتاح حساب  بانکی شرکتی  25.000 یورو می باشد و برای راه اندازی شرکت سهامی خاص ( AG ) به سرمایه 50.000 یورویی احتیاج می باشد.

برای ورود به کشور آلمان از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری شما باید یک طرح توجیهی اقتصادی به اداره بازرگانی ارائه دهید که برنامه کار 3 سال آینده شرکت خود را توضیح دهید، شرکت ما در زمینه  آماده سازی طرح توجیهی اقتصادی شمارا در این زمینه یاری می نماید.