ثبت شرکت در ارمنستان

ثبت شرکت در ارمنستان همراه با اقامت و حساب بانکی و ویزا کارت در یک پکیج دریافت کنید. در کوتاهترین زمان ممکن شرکت خود را ثبت نمایید و از امکانات یک شرکت بین المللی بهره مند شوید. برای درخواست مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

دو نوع ثبت شرکت در ارمنستان توصیه می شود:

1 ) تضامنی LTD  ):

در این نوع ثبت شما نمی توانید شریک و یا سهامدار دیگری داشته باشید و تنها برای شخص شما می شود درخواست اقامت نمود و اسم شما نام شرکت و برند شما است.

2) مسئولیت محدود LLC) :
در این نوع ثبت به غیر از شما به تعداد 9 نفر دیگر از اعضای شرکت شما که غیر ارمنی باشند نیز مجوز اقامت داده می شود و هر یک از اعضا ی شرکت نیز می توانند برای خانواده خود اقامت ارمنستان را اخذ نمایند

سرمایه اولیه : حدودا ۱ یورو

ارزش افزوده (VAT) : %20

مالیات : 16.7 %

مدارک لازم  برای ثبت شرکت در ارمنستان :

 • نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)
 • پر نمودن فرم ثبت شرکت در ارمنستان
 • اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
 • وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود)

ارمنستان

ارمنستان کشوری که ۲۴ (اکنون 1394) سال پیش مستقل شده و وسعت آن ۵۰.۴ برابر از ایران کوچک‌تر است.

همسایه شمال غربی کشورمان است و چشمشان به دیدن گردشگران ایرانی عادت دارد،.

در دنیای مدرن امروز، دیگر نفت و سوخت های فسیلی سرمایه مطمئنی محسوب نمی شود و سیاست گذاران کشورهای پیشرو به دنبال راه های جدیدی برای کسب درآمد هستند.

اما اگر بخواهیم درباره کشور ارمنستان، همسایه شمالی ایران سخن بگوییم اینکه ارمنستان یا هایاستان کشوری با حدود ۲۹۸۰۰ کیلومتر مربع و ۵۰.۴ برابر کوچک تر از ایران در شمال استان آذربایجان شرقی دارای ۳۵ کیلومتر مرز مشترک با ایران است که عموما در حاشیه رودخانه ارس است

طبیعت ارمنستان سرشار است از شگفتی‌هایی که وجود آن‌ها در جهان هستی نه تنها برای مردم این سرزمین بلکه برای گردشگران از سراسر دنیا، غرور آفرین و نشاط بخش است. در اینجا هفت مورد از برترین عجایب طبیعت ارمنستان را که به نام “عجایب هفتگانه طبیعی ارمنستان” شناخته شده اند معرفی می کنیم. دانستن در مورد شگفتی های طبیعت هر مرز و بوم اطلاعات جامعی در مورد اقلیم و شرایط جغرافیایی آن منطقه حاصل می کند. عجایب هفتگانه طبیعی ارمنستان عبارتند از:

 • پل شیطان (DEVIL’S BRIDGE)
 • غار خرس (BEARS’ CAVE)
 • جنگل خسرو (KHOSROV’ RESERVE – FOREST)
 • دره لوری (LORI CANYON )
 • سختوراشن (SKHTORASHEN)
 • جرموک (JERMUK)
 • دریاچه سوان (Sevan Lake)

اقتصاد : به دلیل موقعیت جغرافیایی این کشور و همچنین وجود ارامنه درخارج از ارمنستان که علاقه فراوانی به تجارت دارند، ارمنستان دارای توانایی مطلوب در عرصه تجارت بوده و عمده ترین درآمد این کشور از طریق صادرات و واردات کالاحاصل میشود.

 زبان :ارمنی 

ارز رسمی : درام

جمعیت : ۲٬۹۹۸٬۶۰۰ نفر

هزینه زندگی : 600 دلار در ماه

افتتاح حساب بانکی : امکان پذیر است.

3 ثبت شرکت در ارمنستان

ثبت شرکت در ارمنستان

3 ثبت شرکت در ارمنستان

ثبت شرکت در ارمنستان

3 ثبت شرکت در ارمنستان

ثبت شرکت در ارمنستان

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های : WhatsApp : +447494013435 تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.

3 ثبت شرکت در ارمنستان

اقامت اروپا – پاسپورت اروپایی – پاسپورت ارزان قیمت