مدارک لازم جهت اخذ ویزای نروژ

 1. اصل و فتوکپي گذرنامه از صفحه اول ، همراه و صفحات استفاده شده. گذرنامه بايد حداقل سه ماه بعد از خروج از محدوده شنگن اعتبار داشتهباشد و حداقل دو برگه خالي داشته باشد.
  2. فتوکپي از ويزاهاي شنگن قبلي با مهر ورود و خروج
  3. يک قطعه عکس جديد 3در4(فقط ظرف سه ماه گذشته گرفته شده باشد) ، رنگي با زمينه سفيد بدون روتوش که از روبرو گرفته شده باشد
  4. اصل گارانتي براي هر فرد متقاضي که توسط پليس نروژ تاييد شده باشد و تاريخ ورود و خروج متقاضی درج شده باشد و کپي آن
  5. دعوتنامه از طرف ميزبان که اسامي تمام افراد دعوت شده ، علت سفر و زمان سفر در آن ذکر شده باشد و امضا شده باشد ( کپي به تعداد افراد متقاضي)
  6. ترجمه رسمي شناسنامه شخص متقاضي+ شناسنامه همسر به زبان انگليسي (کپي ترجمه ها)
  7. ترجمه انگليسي کارت ملي (کپي ترجمه)
  8. مدرک جهت اثبات رابطه خويشاوندي با فرد ميزبان در نروژ (فقط براي افرادي که قصد ديدار خويشاوند درجه يک خود را دارند) اين مدرک مي تواند کپي شناسنامه فرد ميزبان باشد يا کپي شناسنامه پدر/مادر که اسامي تمام فرزندان در آن ذکر شده باشد
  9. افراد زير هيجده سال که بدون پدر يا بدون مادر خود مسافرت مي کنند بايد اجازه نامه رسمي پدر يا مادر جهت مسافرت فرزند یا فرزندان خود – به خارج از ايران و کشور نروژ را ارائه دهند به همراه ترجمه رسمي انگليسي و(کپي ترجمه)
  10. اصل گواهي اشتغال به کار به زبان انگليسي و يا ترجمه آن که در آن سمت ، درآمد ماهيانه و مدت مرخصي ذکر شده باشد(براي افراد بازنشسته و مستمري بگير ، ترجمه گواهي بازنشستگي و ترجمه سه فيش آخر مستمري)
  11. براي افراد کاسب ترجمه رسمي جواز کسب به همراه کپي ترجمه انگليسي . براي پزشکان ترجمه جواز مطب و ترجمه کارت نظام پزشکي به زبان انگليسي (کپي ترجمه ها) براي دانشجويان و محصلين اصل کارت دانشجويي به همراه ترجمه رسمي به زبان انگليسي و (کپي ترجمه) يا ترجمه نامه اشتغال به تحصيل (کپي ترجمه)
  12. فيش حقوقي سه ماه گذشته به زبان انگليسي (کپي ترجمه ها)
  13. اصل گواهي حساب بانکي به زبان انگليسي
  14. ترجمه رسمي انگليسي مدارک مالکيت خانه زمين آپارتمان/ويلا مغازه شرکت (کپي ترجمه ها)
  15. بيمه مسافرتي به مدت سفر به همراه کپي

وقت سفارت نروژ

برای گرفتن وقت از سفارت نروژ در تهران می توانید به صورت حضوری و تلفنی و آنلاین وقت سفارت خود را دریافت نماید جهت دریافت وقت به صورت آنلاین به سایت selfservice.udi.no مراجعه و کرده و سپس یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید در آنجا نزدیکترین تاریخ های باز سفارت نروژ در تهران به شما نمایش داده می شود و شما می توانید یکی از آن تاریخ ها را انتخاب نمائید .
در صورت عدم دريافت ويزا هزينه و مدارک ارائه شده مسترد نخواهد شد.
هر شخص متقاضي بدون در نظر گرفتن سن بايد فرم ويزا/اقامت را تکميل فرمايند و با وقت قبلي با مدارک کامل به بخش کنسولي در روزي که وقت
مصاحبه و ساعت تعيين شده شخصا به سفارت مراجعه فرمايند . مدت اعتبار ترجمه ها فقط 6 ماه ميباشد

آدرس سفارت نروژ در تهران

آدرس سفارت نروژ : تهران ، خیابان فرمانیه (لواسانی) ، جنب خیابان سنبل ، پلاک 201

تلفن سفارت نروژ : 22291333

شانس دریافت ویزای توریستی نروژ

اگر تمامی مدارک مورد نیاز را بی عیب و نقص تهیه نمایید و اگر شرایط مورد نیاز برای صدور ویزای نروژ را داشته باشید ، معمولا با مشکلی برای صدور ویزا مواجه نخواهید شد . وضعیت اقتصادی و اقامتی فرد دعوت کننده در نروژ ، نسبت فامیلی و میزان آشنایی و نزدیکی ، وضعیت تثبیت شده شما در ایران و اینکه شاغل یا بیکار ، وضعیت تاهل و اینکه متاهل یا فردی جوان و مجرد هستید ، وضعیت سوء سابقه شما در اروپا و در مجموع عوامل مختلفی که گویا و گواه بازگشت یا شک در عدم بازگشت شما به وطن باشند همگی و هر کدام به نوبه خود در شانس دریافت ویزای نروژ موثر هستند . در صورتی که به هر دلیل با درخواست ویزای شما موافقت نشود ، این حق قانونی را دارید که ظرف سه هفته پس از اعلام آن بدون پرداخت هیچ هزینه ای به تصمیم گرفته شده اعتراض کنید . اداره مهاجرت نروژ در اسلو در مدت کوتاهی رای نهایی خود را نسبت به اعتراض شما اعلام می دارد.

grenada مدارک لازم جهت اخذ ویزای نروژ

پاسپورت گرانادا

grenada مدارک لازم جهت اخذ ویزای نروژ

پاسپورت سنت لوسیا

grenada مدارک لازم جهت اخذ ویزای نروژ

فرصتی محدود برای دریافت اقامت دائم اروپا ( تنها 60 پرونده )

grenada مدارک لازم جهت اخذ ویزای نروژ

اقامت پرتغال

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های : ۰۰۴۴۲۰۳۲۸۶۰۵۰۹ تماس بگیرید یا بر روی لینک روبرو کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را برای ما ارسال کنید، مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.